Особиста сторінка

Ольга Романівна Луців

    Освіта і трудова діяльність:
У 2000 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» (з відзнакою).

2000 - 2005рр.- викладач економічних дисциплін Галицький коледж ім. В.Чорновола.

З 2005р. - січень 2011р. декан економічного факультету Галицького інституту ім. В.Чорновола, старший викладач кафедри економіки підприємства.

З 1 березня 2011р. – декан соціально-інформаційного факультету, доцент кафедри економічних дисциплін Галицького інституту ім.В.Чорновола.

З 1 вересня 2011р.– викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», секретар кафедри філософії та суспільних дисциплін.

У листопаді 2015 року обрана на посаду доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін  ДВНЗ „Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України”.

В лютому 2012 року отримала сертифікат Кембріджського університету за участь в семінарі по інноваційних технологіях навчання.

В жовтні 2012 року отримала сертифікат Академії адвокатури України за участь в семінарі-практикумі по методичних питаннях викладання медико-правових дисциплін.

В травні 2012 року пройшла курси підвищення кваліфікації з філософських дисциплін  в інституті філософії імені Григорія Сковороди НАН України. Проатестована оцінкою «відмінно», отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка (12СПК № 747680, «Філософські дисципліни», 25.05.2012 р.)

В листопаді 2015 року отримала сертифікат Кембріджського університету за участь в методичному турі "Real-life teaching learning and assessment".

З 2015 року працює над докторською дисертацією. 

Нагороди та відзнаки:

2004р. – грамота Управління освіти і науки України Тернопільської обласної державної адміністрації;

2008р. - знак «Відмінник освіти України»;

2010р. – лауреат обласної премії ім. С. Подолинського за актуальні науково-теоретичні дослідження в галузях економіки та маркетингу.

Наукова діяльність:
    У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Конкурентна стратегія підприємства в умовах невизначеності» (спеціалізована вчена рада Д 26.058.01 НУХТ м. Київ).

13 липня 2011 року – отримала supplement to diploma (Doctor of  Philosophy).

 Наукові інтереси: 

філософська економіка, проблеми розвитку сучасного суспільства в Україні та світі (філософський аспект), проблеми в галузі формування підприємницької компетентності майбутніх лікарів.

                                                                                 Публікації:
Автор і співавтор понад 40 навчально-методичних та наукових публікацій, в тому числі двох монографій (1 - власна, 1 - у співавторстві).