Гуменна Надія Володимирівна

Освіта і трудова діяльність:

Вища юридична, вища економічна

У 2003 році закінчила з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України (м. Київ), отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. У 2005 році закінчила Тернопільську академію народного господарства та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства. З червня 2003 року до червня 2013 року перебувала на посаді слідчого СВ Тернопільського міського відділу УМВС України в Тернопільській області. З червня 2013 року - викладач кафедри медичного права ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського" МОЗ України.

Наукова діяльність:

У жовтні 2015 року захистила дисертацію на тему "Теоретичні та практичні проблеми розшукової діяльності слідчого", подану на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Наукові інтереси:

Вивченням юридичних та історичних наук. Цікавиться філософією науки.

Праці:

Є автором 16 наукових праць та навчально-методичних публікацій.Співавтор навчально-методичного посібника "Практикум з робочим журналом для аудиторної та позааудиторної роботи з медичного та фармацевтичного законодавства, судової фармації, доказової медицини та фармації".