Кравчук Олена Ростиславівна

Освіта і трудова діяльність:

У 1999 р. закінчила історичний факультет Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У 2000 р. закінчила з відзнакою магістратуру Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача історії.

З 2001 - 2002 рік завідувач музею Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

З 2002 - 2004 рік старший лаборант кафедри філософії і українознавства Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

З 2004 - 2006 рік завідувач методичного кабінету ННІ медсестринства.

З 2007 - 2012 рік викладач кафедри філософії, іноземних мов та суспільних дисциплінТернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

З 2012 року викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського» МОЗ України.

З 2011 - 2017 рік знаходилась у відпустці по догляду за дитиною до шести років.

З 2017 року поновлена на посаді викладача кафедри філософії та суспільних дисциплін ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського» МОЗ України.

З вересня 2018 року викладач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського» МОЗ України.

Наукова діяльність:

Навчається в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю 07.00.01 «Історія України». Виконує дисертацію на тему «Суспільно-політична та культурно-просвітницька діяльність А.Річинського».

Наукові інтереси:

Історія української культури, етнографія, мистецтвознавство, історія України.

Публікації

Автор 5- ти наукових праць.