Колектив кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін (зліва на право): доц. О. І. Пилипишин, викл. Т. Б. Кадобний, викл. Н. В. Гуменна, проф. І. М. Мельничук, доц. О. М. Христенко, викл. О. Р. Кравчук, викл. Л. В. Кравчук, доц. С. В. Бондаренко (2018 р.)

Кафедра педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін розпочала флешмоб до Свята вишиванки 17 травня 2018 року (зліва на право): доц. О. М. Христенко, доц. О. І. Пилипишин, викл. О. Р. Кравчук, доц. С. В. Бондаренко, викл. Т. Б. Кадобний, викл. Л. В. Кравчук, проф. І. М. Мельничук, викл. Н. В. Гуменна

Викл. Кадобний Т.Б. на занятті з філософії

(2017 рік)

Екскурсія до Львова організована доц. Пилипишином О. І.

(2015 рік)

доц. О. І. Пилипишин на екскурсії у Львові із студентами медичного факультету (2015 рік)

іноземні студенти з викл. Кадобним Т. Б. на екскурсії в Збаразькому замку (2017 рік)

Студенти-іноземці з доц. Пилипишином О.І.

(2016 рік)

викл. Кадобний Т. Б. з студентами кураторської групи (2017 рік)

доц. Христенко О. М. із студентами на екскурсії біля макету Тернополя початку XX століття (2017 рік)

доц. Христенко О. М. з студентами в художньому музеї (2017 рік)