Молодість з її благородним ентузіазмом,

з її невиразним прагненням до чесного, справедливого

є одна з найбільших сил прогресу

На кафедрі педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін проводиться національно-патріотична та виховна робота викладачів-кураторів із студентами прикріплених груп.

Важливе місце в роботі кафедри належить виховній роботі викладачів серед студентів, що спрямована на формування у них моральних якостей, громадської активності та відповідальності за долю України, дбайливого ставлення до національного багатства країни, любові до рідної мови.

Пріоритетним у виховній роботі зі студентами викладачів кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін є реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі, залучення молоді до національної та світової культури, збереження морального та фізичного здоров’я молодого покоління, виховання патріотизму, громадських якостей особистості, забезпечення педагогічних умов для соціалізації студентів, виховання в них життєвої компетентності.

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін (О. М. Христенко, Л.В.Кравчук,В.Й.Кульчицький, Т. Б. Кадобний, С. В. Бондаренко, Гуменна Н.В., Сопіга М.О.) з 2015 року по сьогоднішній час регулярно проводять зустрічі із студентами прикріплених груп, на яких проводять бесіди на різні теми, що стосуються навчання та виховання, планування патріотично-виховних заходів в університеті та за його межами за різними напрямками: національно-патріотичне виховання, інтелектуально-духовне, моральне виховання, екологічне, естетичне виховання, трудове та за здоровий спосіб життя. Велику увагу на кафедрі педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін приділяється іноземним студентам, які крім навчання беруть участь у творчих заходах університету.

Національно-патріотичне виховання

У зв’язку із складною політичною ситуацією в країні пов'язаною із воєнними подіями на сході України викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін велику увагу приділяють сторінкам історії України, які залишили трагічний слід у нашій пам'яті. У звязку з цим студенти відвідують місця історичної пам'яті для вшанування памятних дат та загиблих героїв.

Викл. Кравчук Л.В. в музеї політичних в'язнів (2015 рік)

14 листопада 2019 року відбувся вечір пам’яті жертв Голодомору. Культурний захід було проведено в аудиторії кафедри військової медицини та медицини катастроф. З вітальним словом виступив Кравчук Леонід Васильович. Він окреслив історичними фактами події про «Голодомор», а також зазначив особливість усього цинізму радянської влади у 30-х роках минулого століття. Леонід Васильович розкрив особливість трагічності пам'яті жертв голодомору для усього людства. Студенти були присутні у вишиванках, як віддання шани перед тими українцями, які померли від голоду в ті страшні 1932 - 1933 роки.

Студентка I курсу медичного факультету Горайська Богданна та викл. Кравчук Л. В. (2019 рік)

Студенти, які були присутні на заході (2019 рік)

Тематична лекція старшого наукового працівника краєзнавчого музею Левинець Л. В. у краєзнавчому музеї "Пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 років" Терноопільський краєзнавчий музей (2015 рік)

Студенти спеціальності фізична реабілітація на тематичній лекції "Пам'яті жертв голодомору 1932 -1933 років" у краєзнавчому музеї (2015 рік)

14 жовтня 2018 року в кабінеті історії України і української культури на кафедрі педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського урочисто відкрили тематичну експозицію «Остання криївка краю». Серед представлених екпонатів – зразки зброї повстанців, санітарна сумка, гасова лампа, друкарська машинка, чайник з кухликом.

«Остання криївка краю» встановлена в студентській аудиторії №303а на кафедрі педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін (2018 рік)

Як розповів один з організаторів криївки – доцент кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тарас Кадобний, готуючи тематичний куточок, члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» багато спілкувалися з істориками, краєзнавцями, учасниками національно-визвольних змагань, які дожили до наших днів, їх родичами.

10 жовтня 2019 року з нагоди 77-ї річниці з дня створення Української повстанської армії, а також до Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці студенти кураторських груп та викладачі кафедри Кравчук Леонід Васильович та Кадобний Тарас Богданович організували екскурсійний похід на півночі Тернопільщини – в штабі УПА урочища Антонівці.

Учасники науково-краєзнавчої студії «Тернопяни» в штабі УПА урочища Антонівці (2019 рік)

Піша хода студентів у штаб УПА в селі Антонівці (2019 рік)

Цей захід мав історико-краєзнавчий та національно-патріотичний характер. Про це свідчать виступи викладачів ТНМУ Кравчука Леоніда, Кадобного Тараса. Особливо вразили молодь слова учасників бойових дій на півдні України, зокрема доктора історичних наук, професора ТНПУ ім. В. Гнатюка Зуляка Івана Степановича.

Вітальне слово до студентів керівника гуртка "Терполяни" викл. Кравчука Леоніда Васильовича (2019 рік)

Доктор історичних наук, професор Зуляк Іван Степанович (2019 рік)

22 січня 2020 року науково-краєзнавча студія «Терполяни» спільно зі студентами медичного факультету ТНМУ під керівництвом доцента Л. В. Кравчука долучилися до державного свята Дня Соборності. У заході взяли участь студенти кураторських груп викладачів кафедри педагогіки вищої школи.

Науково-краєзнавча студія «Терполяни» започаткувала проект, в рамках якого під час кожного заходу хтось з присутніх отримуватиме заохочувальний приз за кращу вишиванку. Таким чином члени студії планують підтримувати національні традиції. Цього дня староста потоку Войцеховський Максим разом зі знавцями української вишивки, обирав найкращу вишиванку. Заохочувальний приз – пам’ятну книгу «Нариси української духовності» автора Л. В. Кравчука – за найкрасивішу вишивану сорочку отримала Підлужна Уляна – студентка 110 групи.

Студенти I курсу медичного факультету (2020 рік)

Підлужна Уляна, студентка I курсу медичного факультету (2020 рік)

Переможці конкурсу за кращу вишиванку студенти кураторської групи №110 (2020 рік)

Інтелектуально-духовне виховання

Студенти разом із викладачами кафедри беруть участь у науково-практичних конференціях, відвідують місцеві культурні заклади – філармонію, драматичний театр, музеї, кінотеатри міста, де вони переглядають українські кінофільми, вистави, експозиції історичних та культурних пам’яток, а також є слухачами симфонічної музики, що дає можливість сформувати інтелектуально-духовний напрямок їхнього світогляду. Студенти та викладачі беруть участь у різноманітних інтелектуальних заходах.

Студенти із куратором викладачем кафедри Гуменною Н. В. в драмтеатрі (2016 рік)

Студенти з куратом викл. Гуменною Н. В. на виставі "Запорожець за Дунаєм" в драматичному театрі (2016 рік)

Щороку із студентами викладачі проводять екскурсії в музеї Тернополя, що є вже хорошою традицією для збагачення культурного розвитку та ознайомлення з українськими традиціями

Студенти з куратором доц. Бондаренком С. В. на екскурсії "Ніч в музеї" (травень 2017 р.)

Екскурсія у відділі Новітньої історії України краєзнавчого музею з науковим працівником Пукачем В. В. (травень 2017 р.)

Студенти 119 групи I курсу медичного факультету з куратором доц. Бондаренком С. В. в драматичному театрі на виставі "Мартин Боруля" (жовтень 2019 р.)

З метою культурного виховання та духовного збагачення доцент кафедри Гуменна Н. В. відвідала разом із студентами кураторської групи № 103 стоматологічного ф-ту виставу «Рятуйте, мене женять», яка з успіхом пройшла 29 листопада 2019 року на малій сцені Тернопільського драмтеатру.

11 березня 2020 року студенти кураторської групи № 103 стоматологічного факультету з доцентом кафедри Гуменною Н. В. переглянули виставу-містерію "Тарас", яка справила велике емоційне враження на усіх глядачів.

Доцент кафедри Гуменна Н. В. та студенти групи № 103 стоматологічного ф-ту (2019 рік)

Доцент кафедри Гуменна Н. В. та студенти групи № 103 стоматологічного ф-ту на виставі містерії "Тарас" (2020 рік)

Робота з іноземними студентами

Із іноземними студентами викладачі кафедри регулярно проводять бесіди, обговорюючи традиції народів, представники яких навчаються в університеті, знайомлять із звичаями українців. Іноземні студенти приймають активну участь у обговорені політичної ситуації в Україні та відношення до цього світової спільноти, а також беруть активну участь у планових виховних заходах кафедри та університуту, екскурсіях по видатним місцям Тернопілля.

4 лютого 2018 року студенти 46 групи I курсу факультету іноземних студентів з куратором доц. Кадобним Т. Б. відвідали Збаразький замок

Доц. Кадобний Т. Б. із студентами факультету іноземних студентів на території Збаразького замку (2018 рік)

Найбільш цікавою була екскурсія експозиціями козацької історії періоду XVII - XVIII століть. Студенти задавали запитання екскурсоводу по історичним питанням, що говорило про їхню зацікавленість в питаннях історії України

Світлини замків Тернопільщини

(2018 рік)

Світлини в кімнатах замку (2018 рік)

18 квітня 2019 року відбулася знакова подія – студенти-іноземці ознайомилися з роботою Міжнародного благодійного фонду«Карітас» і мали нагоду долучитися до благодійної акції. Захід організували викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тарас Кадобний, Леонід Кравчук та Юлія Починок.

Доц. Кадобний Т. Б. із студентами кураторської групи біля благодійного духовного фонду "Карітас" (2019 рік)

Вітальне слово від організатора заходу доц. Кадобного Т. Б. (2019 рік)

Студенти поспілкувалися з отцем Андрієм, познайомилися з керівником проектів паном Романом, який працює у «Карітасі» з дітьми та підлітками з особливими потребами. Окрім того,під час зустрічі було презентовано проект людей з особливими потребами «Крила життя», який підтримано Будинком письменника та перекладача у Вентспілсі (Латвія). Такі приклади надихають молодих людей з інвалідністю творити та бути успішними у житті. Наприкінці заходу волонтерами було передано одяг для людей різних вікових категорій та солодощі.

Зустріч студентів та організаторів благодійної акції з отцем Андрієм (2019 рік)

10 жовтня 2019 року в селі Антонівці Шумського району відбувся патріотичний захід в якому взяли активну участь іноземні студенти, які ознайомилися з реконструкцією штабу повстанців УПА в роки Другої Світової війни (1939 - 1945 років). Представниці факультету іноземних студентів Менон Малавіка та Вікторія Мері Уначукву активно долучилися до цього заходу.

«Я візьму вашу мудрість, мужність та відвагу з собою додому і поділюся ними зі свої народом», – сказала студентка 176-ї групи Вікторія Мері.

Студентки Менон Малавіка та Вікторія Мері Уначукву (2019 рік)

Доцент кафедри Кадобний Т. Б. із студентами у час пішої ходи у штаб УПА біля села Антонівці Шумського району (2019 рік)

Організатори заходу з іноземними студентами (зліва на право): викл. Кравчук Л. В, Вікторія Мері Уначукву, Менон Малавіка, доц. Кадобний Т. Б. (2019 рік)

30 квітня 2021 року студенти з куратором доц. Кадобним Т. Б. завітали з великодніми подарунками до підопічних навчально-реабілітаційного центру на вул. братів Бойчуків, 6. Волонтери привітали дітей з Великодніми святами, побажали їм здоров’я, радості, миру, здійснення їхніх заповітних мрій. Цього разу студенти мали змогу поспілкуватись та активно провести час з дітками. Наприкінці зустрічі кожній дитині було вручено великодній подарунок. До акції долучилився представник факультету іноземних студентів Джері Ніі Алемонаі.

Студенти із куратором доц. Кадобним Т. Б. відвідали домівку випускника навчально-реабілітаційного центру Ігора Баранишина. Під час зустрічі студенти поспілкувались з Ігорем, підтримали його, привітали зі святами й подарували Великодній кошик та його улюблені книги.

Студенти із куратором доц. Кадобним Т. Б. передають великодні подарунки для дітей навчально-реабілітаційного центру на вул. братів Бойчуків, 6 (2021 рік)

Студенти із куратором доц. Кадобним Т. Б. відвідали домівку випускника навчально-реабілітаційного центру Ігора Баранишина (2021 рік)

Естетичне виховання

Кураторами груп проводяться виховні бесіди щодо культури поведінки, морального стану студентів групи, піднімаються питання щодо виникнення конфліктних ситуацій та шляхів виходу з них. Також проводяться цікаві зустрічі з видатними постатями краю, та вшанування міжетнічних національних культур.

13 лютого 2018 року у читальній залі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася зустріч на тему «Сучасні тенденції української літератури» з Володимиром Шовкошитним – поетом, прозаїком, публіцистом, доктором філософії в галузі політології, народним депутатом України першого скликання, громадським діячем. У його творчому доробку – збірки поезій, твори публіцистики, наукові статті, кіносценарії, музичні альбоми, низка прозових творів. Письменник є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських премій, засновником і директором київського видавництва «Український пріоритет».

Поет та прозаїк Володимир Шовкошитний (2018 рік)

Студенти та викладачі медичного університету

(2018 рік)

16 лютого 2018 року в читальній залі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся Літературно-мистецький захід, присвячений лемківській культурі. У ньому взяли участь студенти та викладачі доц. Кадобний Т. Б. та Кравчук Л. В., які є засновниками та членами науково-краєзнавчої студії «Терполяни», викладачі нашого університету та інших вишів Тернополя, представники управління культури облдержадміністрації.

Вітальне слово співорганізатора заходу викл. Кравчука Л. В. (2018 рік)

Гості та учасники заходу присвяченого вшануванню пам'яті лемківської культури (2018 рік)

З нагоди 205-ї річниці з дня народження великого Кобзаря у читальній залі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 14 березня 2019 року відбулася зустріч з Олегом Германом – науковцем, письменником, громадським діячем.

У кожного з нас своє прочитання Шевченка, своя стежина до нього. Олег Михайлович поділився спогадами про те, як Шевченко прийшов в його життя, показав маленький пожовтілий від часу «Кобзар», надрукований в 1943 році, який його батько проніс крізь німецькі і сталінські табори і який став родинною реліквією. Прочитав Олег Михайлович й уривки з листів Тараса Григоровича – і це теж було захоплююче цікаво, бо в них ми чуємо щирий голос людини, не трибуна, не пророка, а людини з її житейськими проблемами. Листи різні – веселі і сумні. Але головне – Шевченківські.

Учасники зустрічі із студентами (2019 рік)

Олег Герман презентує маленький кобзар 1943 року (2019 рік)

5 лютого 2020 року науково-краєзнавча студія «Терполяни» організувала вечір пам’яті про драматичні події, які мали місце в житті українського народу. У час боротьби проти гітлерівського нацизму найбільше постраждали українці. Через чисельні втрати цвіту нації та мужню боротьбу Україні було надано членство в ООН. Згодом населення нашої країни було змушене голодувати через радянську податкову політику. Про ці факти розповів керівник студії Леонід Кравчук. Він представив студентам та усім присутнім найсучасніше дослідження «Голод 1946 -1947 рр. в Україні: колективна пам’ять» (2019 р., м. Київ, 1176 с., спогади з Тернопільської області 857 – 889 с.).

Книгу пам’яті жертв голодомору «Кістки котрих не зламали» презентувала польською та українською мовами викладач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін, кандидат філологічних наук Юлія Починок.

Викл. Леонід Кравчук представляє найсучасніше дослідження «Голод 1946 -1947 рр. в Україні: колективна пам’ять» (2020 рік)

Студенти I курсу медичного факультету ознайомлюються із збіркою віршів пам'яті жертв голодомору (2020 рік)

Морально-правове виховання

13 грудня 2017 року в кафе корпусу ННІ-медсестринства учасники та організатори Клубу української мови та культури доц. Христенко Ольга Мирославівна та викладач кафедри Починок Юлія Мирославівна організували для українських та іноземних студентів Андріївські вечорниці. Це хороша українська традиція, яка обіймає своїм теплом і єднає студентів різних національностей в єдину студентську родину. На заході учасники ліпили українські вареники та пекли пироги. Свято було організовано із збереженням українських національних традицій.

Організатори вечорниць: доц. О. М. Христенко, викл. Ю. М. Починок, доц. Руденко М. І. (грудень 2017 р.)

Студенти та викладачі беруть участь у Андріївських вечорницях (грудень 2017 р.)

Доброю традицією серед наставників та студентів стали благодійні заходи. 21 березня 2018 року студенти 46 групи факультету іноземних студентів з куратором доц. Кадобним Т. Б. відвідали благодійну організацію "Карітас". Студенти принесли з собою солодощі, подарунки для вихованців закладу.

Студенти з працівниками "Карітасу" (2018 рік)

6 квітня 2018 року на передодні Великодніх Свят викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін доц. Кадобний Т. Б. та Кравчук Л. В. в рамках науково-краєзнавчої студії «Терполяни» та благодійного фонду «Misericordia» провели благодійну акцію збору коштів на допомогу дітям сиротам.

Студенти долучаються до благодійної акції (2018 рік)

Студенти іноземці взяли участь у благодійності (2018 рік)

Керівник гуртка "Терполяни" доц. Кравчук Л. В. із студентами (2018 рік)

Учасники волонтерського руху «Misericordia» та члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» активно підтримали загально-університетську благодійну акцію «Зробимо життя дітей щасливішим». Також волонтери відвідали Тернопільський навчально-реабілітаційний центр для дітей з вадами опорно-рухового апарату, що на вулиці Братів Бойчуків, 6, та навчально-вихований комплекс №28.

Проведення волонтерської акції гуртківців (2018 рік)

Доц. Кадобний Т.Б. із студентами (2018 рік)

Організатори заходу доц. Кадобний Т. Б. та викл. Кравчук Л. В. із дітьми вихованцями реабілітаційного центру (2018 рік)

Доц. Кадобний Т. Б. із студентами провідали студентів на дому (2018 рік)

25 листопада 2020 року студенти волонтерського руху ТНМУ «MISERECORDIA» і краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Волонтери університету у складі українських та іноземних студентів подарували дітям гарний настрій, а також необхідні речі, одяг, іграшки, книги, солодощі, фрукти. У заході також взяли участь викладачі-куратори студентських груп кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін доц. Кадобний Т. Б. та викладач Починок Юлія Мирославівна, які були організаторами проведення даного заходу.

Керівник волонтерського руху «MISERICORDIA» та гуртка "Терполяни" доц. Кадобний Тарас Богданович та викладач Починок Юлія Мирославівна із студентами передають дітям Центру соціально-психологічної реабілітації подарунки (2020 рік)

Викладач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Починок Юлія Мирославівна та студенти медичного університету з дітьми Центру соціально-психологічної реабілітації (2020 рік)

3 березня 2021 року студенти з куратором Кадобним Т. Б. відвідали благодійний фонд «Карітас». Студенти долучились до проєкту: «Благодійна їдальня», яка обслуговує щодня 60-80 осіб. Наші студенти забезпечили їдальню продуктами харчування. До акції долучилися українські та іноземні студенти, які навчаються в ТНМУ імені І. Я. Горбачевського: Валід Мохамедович Альсамірі, Марта Рибенчук, Вікторія Віщук, Андріана Бучко, Ілля Сороківський, Яна Чайка, Анастасія Надкевич, Остап Сатурський, Діана Коллінс, Вікторія Вахновська, Христина та Оксана Пелип, Тетяна Опер, Ігор та Христина Майхруки, доц. Зоряна Василівна Майхрук та студент факультету іноземних студентів Джері Ніі Алемонаі.

Студенти ТДМУ з куратором Кадобним Т. Б. передають продукти харчування благодійному фонду «Карітас» (2021 рік)

24 квітня 2021 року студенти з куратором Кадобним Т. Б. на передодні Великодніх свят відвідали благодійний фонд «Карітас». На прохання отця Андрія Марчука студенти вкотре долучилися до соціального проекту «Благодійна їдальня». Вони приготували 80 продуктових наборів для соціально незахищених людей, людей з інвалідністю та безхатченків. Студенти планують і надалі підтримувати цей проєкт.

Студенти ТДМУ з куратором Кадобним Т. Б. передають продукти харчування благодійному фонду «Карітас» (2021 рік)

В рамках проведення у Тернопільському національному медичному університеті тижня права, доценти кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Гуменна Н. В. та Калинюк Н. М. разом із представником громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Права людини» Денисом Луковицьким в листопаді 2018 року провели круглий стіл на тему «Актуальні питання торгівлі людьми», на якому ознайомили студентів із поняттям, видами, масштабами, основними причинами та наслідками торгівлі людьми.

Доцент Гуменна Н. В. з представником громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Права людини» Денисом Луковицьким (2018 рік)

Представник громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Права людини» Денис Луковицький проводить ознайомлення студентів із проблемами торгівлі людьми (2018 рік)

Доцент Гуменна Н. В. ознайомлює студентів із матеріалами щодо торгівлі людьми (2018 ррік)

Інформаційні матеріали, щодо запобігання торгівлею людьми (2018 рік)

В рамках проведення у Тернопільському національному медичному університеті тижня права доценти кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Гуменна Н. В. та Калинюк Н. М. в грудні 2019 року запросили працівників відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області (начальник відділу, підполковник поліції Буняк О. О. та заступник начальника відділу, підполковник поліції Гуменний Т. М.) та представників громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» (Шлюсар Оксана та Горошко Ольга) для інформаційно-роз’яснювальної бесіди із студентами університету щодо питань запобігання торгівлі людьми, зокрема роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання постраждалими комплексної допомоги в державних інституціях.

Доцент Гуменна Н. В., начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області, підполковник поліції Буняк О. О. та представник громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» Шлюсар Оксана (2019 рік)

Представники громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» Шлюсар Оксана та Горошко Ольга (2019 рік)

Начальник відділу, підполковник поліції Буняк О. О. та заступник начальника відділу, підполковник поліції Гуменний Т. М. та студенти медичного університету (2019 рік)

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Питанню здорового способу життя викладачами кафедри приділяється особлива увага.

15 травня 2018 року напередодні Дня захисту дітей студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського провели просвітницьку акцію «Збережи життя ненародженій дитині», метою якої є привернення уваги суспільства до проблеми абортів та формування культури відповідального материнства і батьківства.

Доц. Христенко О. М. із студентами (2018 рік)

Співорганізатор заходу студент 4 курсу Христина Дарморост (2018 рік)

Учасники заходу під час розклеювання агітаційних листівок у громадському транспорті (2018 рік)

На виконання Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 Про національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з метою підвищення рівня залучення студентів до оздоровчої рухової активності в травні 2019 року доцент Гуменна Н. В. провела разом із кураторською групою один із вихідних на відкритому повітрі в «Парку здоров’я», який знаходиться у м. Тернополі по вул. Бережанській. Дружня компанія, веселий настрій, рухливі ігри та смаколики були неодмінними атрибутами цього незабутнього заходу.

«Парк здоров’я», доцент кафедри Гуменна Н. В. разом із студентами кураторської групи № 107 стоматологічного факультету (2019 рік)

Трудове виховання

Серед напрямків навчально-виховного процесу студентів, важливе місце займає трудове виховання. З цією метою кафедра долучається до участі у заходах чистоти навколишнього середовища.

Студенти з куратором викладачем Гуменною Н. В. беруть участь в акції "Толока" (2018 рік)

Студенти під час акції "Толока" (2018 рік)

Студенти з куратором доцентом Бондаренко С. В. беруть участь в акції "Толока" (2019 рік)