Бондаренко Сергій Васильович

Освіта і трудова діяльність:

У 2002 році закінчив історичний факультет Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (з відзнакою).

З 2005 – по 2007 – викладач кафедри інформатики, іноземних мов та суспільних наук Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського;

З 2008 – по 2009 – працював на посаді доцента кафедри іноземних мов та суспільних наук Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського;

З 2010 – по 2011 рік доцент кафедри філософії, суспільних дисциплін та іноземних мов Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

З 2011 - 2018 роки доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

З квітня 2018 року доцент кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Наукова діяльність:

У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Роль Народного руху України в суспільно-політичному житті України наприкінці 80-х – на початку 90-х рр. ХХ століття».

У 2011 році отримав вчене звання доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін

Наукові інтереси:

Вивчення історії України, всесвітньої історії, нумізматики, археології.

Публікації:

Автор і співавтор понад 40 навчально-методичних та наукових публікацій