Починок Юлія Мирославівна

Освіта і трудова діяльність:

У 2007-2012 роках – навчалася на факультеті журналістики (заочне навчання) в ЛНУ ім. І. Франка. Отримала диплом бакалавра журналістики з відзнакою.

У 2007-2011 роках – навчалася на філологічному факультеті (спеціальність «Українська мова та література. Англійська мова») Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Під час навчання проходила педагогічну практику в Тернопільській українській гімназії імені Івана Франка. Отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю вчитель української мови та літератури основної школи Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.

У 2012 році репетитор української мови як іноземної у межах літньої школи «Української мови та культури» Українського Католицького Університету (Львів).

2013-2014 роках – викладач дисциплін «Вступ до літературознавства», «Теорія літератури», «Основні проблеми теорії літератури» Львівського національного університету імені Івана Франка в межах навчання в аспірантурі.

У 2014 р. — помічник при організації Міжнародного літературного фестивалю Conrad Festival (Краків, Польща).

У 2015 р. — експерт Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи» (Київ); асистент при Фундації Краків місто літератури ЮНЕСКО (Польща); асистент при Фундації ArtForum (Краків, Польща).

У 2016 - 2017 рр. - фахівець відділу міжнародних зв'язків ТДМУ імені І. Я. Горбачевського.

У 2017 - 2018 рр. - помічник проректора з наукової роботи ТДМУ імені І. Я. Горбачевського.

У 2017-2018 рр. - керівник Клубу української мови та культури при ТДМУ імені І. Я. Горбачевського.

З 2017 року - викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін ТДМУ імені І. Я. Горбачевського.

З 2018 року викладач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Наукова діяльність:

У 2011-2012 – магістр філології (спеціальність «Літературна творчість»), диплом магістра з відзнакою за спеціальністю викладач української мови та літератури, літератор Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2013 – магістр журналістики (спеціальність «Міжнародна журналістика»), диплом з відзнакою магістра журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2012-2015 – аспірант кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка.

Кандидат філологічних наук (доктор філософії) з 15 грудня 2015 року – зі спеціальності 10.01.06 – «Теорія літератури». Тема кандидатської дисертації: «Українська експериментальна поезія кінця ХХ – початку ХХІ століття: текст, контекст, інтертекст» (Львівський національний університет імені Івана Франка).

2014-2015 – науковий дослідник кафедри антропології літератури та досліджень культури Яґеллонського університету (Краків, Польща). Тема дослідження: «Експерименталізм як культурно-мистецький напрям кінця ХХ – початку ХХІ століття».

Учасник Всеукраїнського фестивалю Контекст-2: школа літературної критики та книжкової журналістики в межах 20 Форуму видавців у Львові (Львів, 2013).

Учасник першого міжнародного Медіасимпозіуму «“Transmedia”: transformation, transition, transgression за сприяння Danida Program» (Школа журналістики і медіакомунікацій УКУ; Львів, 2014).

Учасник проекту для молодих науковців «Awangarda środkowej i wschodniej Europy: innowacja czy naśladownictwo?», який реалізовано на відділі Полоністики Яґеллонського університету (Краків, Польща, 2014-2015).

Учасник 12-ї щорічної дипломатичної зустрічі світових лідерів Ялтинської Європейської Стратегії YES (Київ, 2015).

член Національної спілки журналістів України (з 2013 р.),

член наукового товариства ім. Шевченка (з 2013 р.).

Дипломантка (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із української мови та літератури (тема роботи: «Поезографія в контексті літератури постмодернізму»), нагороджена премією від Івана Вакарчука (2012);

іменна стипендія Володимира Гнатюка «за визначні досягнення в галузі літературознавства» (2010);

стипендія видавництва «Смолоскип» «за вагомий внесок у розвиток сучасного українського літературного процесу» (2009, 2010, 2011, 2012, 2013);

стипендія Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» (тема роботи: «Сучасна поезія для слуху і зору», 2012);

стипендіатка 23-го щорічного літнього інституту «Democracy & Diversity» Міжнародного інституту культури та освіти університету Нижньої Силезії та Трансрегіонального центру демократичних досліджень Нью-Йоркського університету «The New School» (Вроцлав, Польща; 2014);

стипендіатка 2-го тренінгу для PhD-студентів (Interdisciplinary-Multicultural-International) від Baltic University Programme шведського і польського університетів (Рогов, Польща; 2014);

резидентка будинку письменника та перекладача у Вентспілсі VentspilsHouse (Латвія) 2018 у межах стипендії підготувала та реалізувала проект "Крила життя" ;

переможець проекту "Сопілка" стипендіатів Завтра.юа 2018 року Фонду Віктора Пінчука;

учасник проекту Medialab Ternopil Програми Транскордонного співробітництва PL-BY-UA з 2018 року;

учасник проекту при Управлінні освіти і науки України Тернопільської міської ради "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підпримки МЗС Норвегії (2018);

асистент Святослава Вакарчука при створенні політичної партії "Голос".

Наукові інтереси:

культурологія, філософія, теорія літератури, актуальна література, літературна критика. Постмодернізм і авангардизм. Поезографія. Публіцистика. Репортажистика. «Нова журналістика». Мережева журналістика. Експериментальна поезія. Сучасне мистецтво. Перформанс. Культура нових медій. Культура експерименту. PR-технології. Creative writing. Експериментальна психологія. Нетрадиційна медицина.

Публікації:

Автор близько 40 наукових праць.